Loading..

Lütfen Bekleyiniz...

Ramazan Bayramı Bayramlaşma Töreni


Ramazan Bayramı dolayısıyla kurumumuzda tüm personelimizin katıldığı bayramlaşma töreni düzenlenmiştir.

Düzenlenen törende konuşan Kurum Müdürümüz Saym Yener YILDIRIM, öncelikle çalışanlar ve ailelerinin bayramlarını kutlayarak söze başladı.

Çalışma ortamındaki huzurun, ev ve aile hayatmdaki huzununuza da yansıdığmı, dolayısıyla iş hayatımızda da daha verimli olacağunızı sözlerine eklemiştir. Müdürümüz konuşmasına şöyle devam etmiştir;

"Biz idareciler olarak iş yerindeki huzurun devamlılığını sağlamak için elimizden gelen desteği hakkaniyetle ve adaletli bir şekilde yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Ancak hak ve adalet kavramları yalnız idarecilere has bir durummuş gibi algılanmamalı, çalışanlarımızın da bu konuda yapması gereken birçok şey var."

"Üretim yapan iki fabrikamızda, güvenilir gıdalar üretmek için özellikle fabrika çalşanlarımızın her zaman hakkaniyetli ve adaletli olmaları çok mühimdir. Çünkü halkımız Atatürk Orman Çiftliğine güvenerek bizi tercih ediyor. Bu devamlılığı sağlamak bizim en önemli önceliğimiz olmalıdır. Bu noktada çalışanlarımıza çok ciddi mesuliyet düşüyor. Zaten bunu yağtığımıda elde ettiğimiz helal kazanç verdiği bereket ve iç huzuruyla kendini belli ediyor ve bu durum yaşantımızı da şekillendiriyor. Atatürk'ün feragat mektubunda 1925 yılından günümüze 'temiz ve hilesiz gıda' ilkesi doğrultusunda üretim yaparak, insanlara güvenilir ürünler sunmak her zaman tek gayemiz olacaktır."

"Kurumumuz içerisinde çeşitli alt yapı çalışmaları gerçekleştiriyoruz. En kısa sürede bitecek. Bittiğinde çok güzel bir ortama. kavuşacağız. Çalıştığımız ortamı daha yaşanılır ve daha güzel kılmak adına kurum olarak elimizden gelen gayreti yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz."

Müdürümüz Sayın Yener YILDIRIM'IN konuşması sonrası tüm mesai arkadaşlarımız birbiriyle bayramlaşmış ve tören sona enniştir.