Loading..

Lütfen Bekleyiniz...

ATATÜRK ORMAN ÇİFTLİĞİ MÜDÜRLÜĞÜ GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ


Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü; idrak etmekte olduğumuz Ramazan ayı münasebetiyle cumartesi günü iftar yemeği organizasyonu tertip etmiştir.

Artık geleneksel hale gelmiş olan ve bu sene üçüncüsü düzenlenen organizasyona tüm personelimiz aileleriyle birlikte katılım sağlamıştır.

Düzenlenen organizasyonda, iftar öncesi edilen dualar ve okunan ezanla birlikte iftar yapıldıktan sonra, kısa bir selamlama konuşması yapan Kurum Müdürümüz Sayın Yener YILDIRIM;

Ramazan ayının birlik beraberlik ile merhamet ve rahmetin zirve yaptığı bir ay olduğunu ve bu mübarek ayın bütün güzelliklerini yaşamaya ve yaşatmaya gayret göstermemiz gerektiğini dile getirmiştir.

Ayrıca içinde bulunduğumuz Ramazan ayının Ortadoğu ve Filistin’de yaşanan insanlık dramıyla buruk geçtiğini, orada şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet dileyerek bu durumun hepimizi çok üzdüğünü, yaşanan bu zulüm ve haksızlığın en kısa zamanda son bulmasını sözlerine eklemiştir.

 

Konuşma sonrası, Kurumumuzdan yakın zamanda emekli olmuş personelimize, Müdürümüz ve Müdür Yardımcımız başta olmak üzere diğer Şube Müdürleri ve Hukuk Müşavirimizin de teşrifi ile plaket takdim edilmiştir.

İftar organizasyonu tasavvuf müziği, ilahiler, şarkılar ve çocuklar için düzenlenen çeşitli aktiviteler ile son bulmuştur.