Loading..

Lütfen Bekleyiniz...

Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü Kurban Bayramı Bayramlaşma Töreni


Törende konuşma yapan Kurum Müdürümüz Sayın Yener YILDIRIM; bizim ülke olarak huzurlu bir ortamda bayramı karşıladığunızı fakat Araka'', Myanmar ve Ortadoğu da yaşanan sıkıntılı günlerden bahsederek orada şehit olan Müslüman kardeşlerimize ve bayram tatili süresince ülkemizde trafık kazalarında hayatım kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet dilemiştir.

Müdürümüz Sayın Yener YILDIRIM sözlerine şöyle devam etmiştir:

"Bu sizinle geçirdiğimiz ikinci Kurban Bayramı, yaklaşık bir buçuk yıldır birlikte çalışıyoruz. Yakın çalışma arkadaşlarımızla bir şeyler yapmaya çalışıyoruz ama tabi ki siz değerli personelimizin desteği, gayreti, çalışması ve marifeti ile oluyor. Hani meşhur bir söz vardır ya 'marifet iltifata tabiidir' diye bizde bu iltifatı göstermeye çalışıyoruz. İnşallah sizlerin katılımı ile daha iyi işler başaracağız."

Kurumumuzda ki alt yapı çalışmalarına da değinen Sayın Müdürümüz, iyileştirmelerin hızla devam ettiğini ve inşallah kısa süre sonra biteceğini sözlerine eklemiştir.

Memurlar ile ilgili toplu iş sözleşmesinde var olup sonradan kaldırılan fazla mesai ücretlerinin geri getirildiğini ve yine memurlar ile ilgili başka düzenlemelerin de önümüzdeki günlerde yapılacağının bilgisini de paylaşmıştır. 

Müdürümüz Sayın Yener YILDIRIM "işçiler ile ilgili zaten toplu iş sözleşmemiz imzalanmıştı, aynı şekilde taşeron şirket çalışanları= ile de toplu iş sözleşmesi imzalayarak onlarmda sendikal' olmasını sağladık. İnşallah önümüzdeki sözleşme dönemi yine bize nasip olur da daha güzel iyileştinneler yaparız" sözleriyle konuşmasına son verirken personelimizin Kurban Bayramı'nın hayırlara vesile olmasını temenni etmiştir.